2020 birželio 2 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Kino popietė

2018.11.12
 

     Spalio 31 d. Papilės seniūnijos šeimos, auginančios vaikus, rinkosi į kino popietę Papilės miestelio K. Narščio bibliotekoje. Biblioteka buvo papuošta Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos Papilės padalinio vadovės Elenos Vaičiuvienės ir mamyčių kurta magiška kompozicija iš gamtos medžiagų.

     Renginio pradžioje bibliotekininkė Irena Rimkienė pristatė rašytojo Roaldo Dahlo parašytas ir išleistas knygas. Po knygų pristatymo žiūrėjome pagal vieną iš jų sukurtą filmą „Didysis Gerulis Milžinas“ – apie gražią ir nepaprastą dviejų vienišų būtybių – našlaitės Sofijos ir Didžiojo Gerulio Milžino – draugystę. Filmo metu vaišinomės mamos Aušros Jankaitienės paruoštais spragėsiais, o po filmo - mamos Kristinos Sabaitienės paruošta žolelių arbata bei aptarėme labiausiai patikusį filmo herojų, diskutavome, kad magiškasis pasaulis yra visai arti mūsiškio. Filmas patiko tiek jaunesnei, tiek vyresnei auditorijai.

     Popietės pabaigoje jos dalyviams buvo pasiūlyta nupiešti patikusį filmo herojų, piešinius atnešti į biblioteką, kurioje bus suorganizuota parodėlė.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro pagalbos šeimai padalinio socialinės darbuotojos

Dovilė Spaičienė, Kristina Sabaitienė

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018.11.16 13:09
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2020 © Papilės kraštas