2023 vasario 8 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Įvykdytas vaikų socializacijos projektas

2018.07.19
 

     Papilės kultūros namuose jau trečią vasarą iš eilės vykdomas vaikų socializacijos projektas. Šiemetinio projekto pavadinimas „Vaikų kūrybiškumo, saviraiškos ir pažinimo vasara“. Programos vadovė Virginija Kupstienė.

    Projekto tikslas: poveikis asmenybei doroviškai tobulėti, sudaryti sąlygas plėtoti kūrybinę saviraišką, ugdyti iniciatyvą, mokytis išreikšti save, mokytis bendravimo kultūros, įgytas žinias panaudoti mokykloje.

     Vaikai mokėsi tolerancijos, bendravimo kultūros, saviraiškos. Stovykloje sugebėjo būti atsakingesniais ir solidariais, atjausti vienas kitą ir pasitikėti savimi. Stovyklautojai įgijo bendravimo įgūdžių, laisvai reikšti savo nuomonę ir idėjas. Vasaros stovyklos kitoje netradicinėje aplinkoje yra laisvesnės, todėl emociškai palankesnės neformaliai veiklai. Todėl vaikai jautėsi laisvesni ir atsipalaidavę. Tokioje aplinkoje jie galėjo elgtis natūraliai.

     Projekto dalyviai lipdė iš molio angeliukus ir gėlytes ir juos paskyrė Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui. Todėl buvo ugdomas pilietiškumas, tautos istorijos samprata. Dekupuodami įvairius piešinius ant medinių lentelių vaikai improvizavo, - mokėsi saviraiškos.

     Ekskursijų (Klaipėda, Varniai (Telšių r.) metu per edukacinę programą „Jausmų indas“ išmoko valdyti emocijas. Edukaciją vedė psichologė iš Vilniaus I. Jankauskaitė – Sasnovska“. Varniuose susipažino su regioninio parko gamta, maudėsi Lūksto ežere. Pertraukėlių metu žaidė įvairius žaidimus, diskutavo,- taip pažindami ir suprasdami vienas kito charakterį.

    Paskutinę stovyklos dieną vaikai užpildė anketą, atsakydami į klausimą; kokios veiklos labiausiai patiko? Įsimintiniausios daugeliui buvo šios: ekskursijos, lipdymas iš molio, dekupažo darbeliai, žaidimai.

      Išsiskyrėme iki kitos vasaros.

 

                                       Projekto vadovė V. Kupstienė

   

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018.07.19 16:43
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2023 © Papilės kraštas