2022 gegužės 24 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Kalniškių bendruomenės jubiliejinė šventė

2018.09.01
 

      Paskutinį rugpjūčio šeštadienį Kalniškių kaimo bendruomenės aktyvas savo bendruomenės narius kvietė į jubiliejinę 15-os metų veiklos paminėjimo šventę. Tai progai išskirtinai papuošta renovacijos laukianti salė. Beje, jubiliejaus šventė prasidėjo popiet, varžybomis - maratono bėgimu, į kurį atvyko ir aplinkinių rajonų bėgikai. 

      Oficiali šventės dalis, kaip ir dera prasidėjo bendruomenės pirmininkės sveikinimu šventės dalyviams. Seimo nario V. Ąžuolo padėjėja J. Kazickaitė įteikė padėkas akyviausiems bendruomenės nariams. Rajono savivaldybės vicemeras A. Nicius kalniškiečius pasveikino su gražia švente  ir įteikė padėką, bei dovanų čekį už gražiai tvarkomą bendruomenės namų aplinką. Su sėkmingu bendruomenės veiklos startu pasveikino ir ryžto ateičiai palinkėjo seniūno pavaduotoja B. Ungeitienė.

      Kalniškiečiai draugystės ryšius yra užmezgę su kitomis mūsų ir kitų seniūnijų bendruomenėmis. Jubiliejaus proga su sveikinimais, dovanomis ir palinkėjimais atvyko Raudonskardžio, Daubiškių, Dabikinės bendruomenių atstovai. Beje, ir šventės vedančiosios pareigas prisiėmė Daubiškių bendruomenės pirmininkė J. Garolienė. Įsibėgėjus šventei gerų emocijų dovanojo Akmenės kultūros namų mėgėjų teatras, parodęs Čechovo spektaklį „Jubiliejus".

      Po spektaklio bendruomenės pirmininkė taurėmis apdovanojo maratono bėgimo nugalėtojus, o vėliau sekė sveikinimai bendruomenės nariams, šiais metais švenčiantiems jubiejus, padėkos bendruomenės valdybos nariams  ir aktyviausiems bendruomenės nariams už pagalbą ir paramą įvairiose veiklose.

      Kaip ir dera šventėje - netrūko juoko, šypsenų, vaišių, šiltų pašnekesių, žaidimų, muzikos ir šokių...

      Bendruomenės valdyba už finansinę paramą dėkojo įmonei "Idavang".

 

      Kalniškių bendruomenės informacija

   
   
   
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018.09.07 15:29
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2022 © Papilės kraštas