2024 gegužės 18 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Kviečiame ruoštis šventėms!

2016.10.24
 

       Likus vos porai mėnesių iki Kalėdų, pats metas pradėti galvoti apie savo artimųjų ir draugų pasveikinimą. Ne visada galime visi kartu susėsti prie kalėdinio stalo ir ne visus spėjame aplankyti šventiniu laikotarpiu. Nemaža dalis iš mūsų tikriausiai turime artimųjų ar brangių draugų, kurie gyvena kitoje šalyje.

      Norint sveikinimus surašyti į skoningą ir išskirtinę kalėdinę atvirutę, reikia praleisti daug laiko jos paieškoms prekybos centruose, parduotuvėse, mugėse. Kur kas smagiau tą laiką skirti maloniai „pasidaryk pats” veiklai ir pasigaminti atvirutę patiems.

      Spalio 26 d. (trečiadienį) 12.00 val. kviečiame visus, auksarankius ir norinčius išmokti pasigaminti įmantrių dalykėlių, į šventinių atvirukų gamybos pamoką Papilės seniūnijos salėje.

      Ateik, sužinok, pagamink, padovanok, nes sunku įsivaizduoti šiltesnį ir nuoširdesnį linkėjimą, nei rankų darbo kalėdinė atvirutė.

              

                        Papilės miestelio bendruomenės informacija

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016.10.24 16:58
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2024 © Papilės kraštas