2021 rugsėjo 25 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Gumbakių bendruomenės vaikų vasaros stovykla

2020.09.19
 

      Asociacija „Gumbakių bendruomenė“ nuo liepos 27 iki 31 dienos organizavo ir vykdė vaikų vasaros užimtumo stovyklą.

     Gumbakių kaimo vaikai mielai dalyvavo trejus metus iš eilės organizuojamoje vasaros dienos užimtumo stovykloje. Organizuojamos stovyklos metu vaikai turėjo galimybę dalyvauti nieko nekainuojančiose ir jų interesus atitinkančiose veiklose. Tinkamai praleista vasara atveria galimybes vaikų vertybiniam ugdymui. Užsiėmimuose vaikas galėjo gauti daugiau dėmesio, susitelkti į dalykus, kurie jam iš tiesų įdomūs.

     Stovyklos „Atraskime save“ programa buvo orientuota skatinti vaikų fizinį aktyvumą - vaikai sportavo, dalyvavo komandinėse užduotyse, žaidė futbolą naujai įrengtoje Gumbakių bendruomenės sporto ir poilsio aikštelėje, stovyklautojams buvo ugdomas pasitikėjimas savimi ir kitais, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas, atvirumas, kūrybiškumas, išmoko prisitaikyti prie skirtingo amžiaus žmonių, kartu sprendėme iškilusius konfliktus, išmoko prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, įdomiai ir turiningai praleido laiką jodinėdami su žirgais Daubiškių kaimo žirgyne, žaidė įvarius žaidimus, maudėsi upėje, vyko į Šaltiškių molio karjerą, kur galėjo pasimėgauti nuostabiais karjero vaizdais, klampojo po molį, ieškojo fosilijų, apžiūrėjo ir išmėgino sunkiasvorią techniką. Stovyklautojams vyko edukaciniai, meniniai – kūrybiniai užsiėmimai, vaikai ant marškinėlių piešė ir kūrė savo dizainą, dekoravo savo mėgstamomis spalvomis bei priemonėmis. Žolininkė išmokė vaikus lieti muilą iš natūralių medžiagų ir aliejų. Stovyklautojai vyko į pažintinę ekskursiją, Alpakų ūkį, kuris įsikūręs Dargaičių kaime, Šiaulių rajone. Ūkyje susipažino su alpakomis ir kitais gyvūnais bei paukščiais. Gyvūnus galėjo pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti.

       Stovyklos uždarymo šventę vainikavo putų patrankos šou, pradžiugino vaikus ir neleido liūdėti, kad stovykla baigėsi. Šventė tapo išskirtinė ir įsimintina!

 

         Bendruomenės pirmininkė Jūratė Šiurkuvienė

 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020.09.20 00:06
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2021 © Papilės kraštas