2024 gegužės 18 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Mažųjų Kalėdos

2017.12.18
 

      Gyvename Didžiuoju laukimu. Kiekvienas vis kitaip ateisime į šventę, su savo atsiminimų glėbeliu: bažnyčios varpų skambėjimu, rogių girgždėjimu per baltą sniegą, kalėdiniais burtais... Prisiminsime išėjusius amžinybėn, pasidžiaugsime naujai atėjusiais, padėkosime už gerus darbus, pagalvosime apie naujus sumanymus.

       Kalėdų šventės laukimas - pats viltingiausias metas, skirtas bendravimui, džiaugsmingam laukimui.

     Gruodžio 17 d. bendradarbiaujančios organizacijos į adventinę popietę „Belaukiant Šv. Kalėdų“ Papilės kultūros namuose sukvietė gausų būrį vaikų ir jų tėvelių. Susirinkusiuosius aplankė Kalėdų Senelis ir Snieguolė. Vaikus nudžiugino ne tik bendravimas su taip lauktais svečiais, bet ir dovanėlės, kuriomis pasirūpino Akmenės rajono savivaldybė, Papilės seniūnijos neįgaliųjų klubas „Parama“, Papilės miestelio bendruomenė, Papilės seniūnija.

       Už Kalėdų Senelio ir Snieguolės viešnagę nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: Aistei ir jos bičiuliams, UAB „Idavang“.

Norime nusilenkti ir padėkoti tiems, kurie bent maža dalelyte, be jokio atlygio, o tik vedini altruizmo ir tikėjimo, padarė kažką gero ir svarbaus organizuojant šventę vaikams ir jų tėveliams.

       Artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga sveikiname socialinius partnerius, bendruomenės narius, kolegas ir linkime, kad ateinančiais metais kiekvienam net ir pilkoje kasdienybėje skleistųsi gėris, pildytųsi svajonės, o kilnūs darbai ir sumanymai virstų realybe.

 

                       Papilės miestelio bendruomenės informacija

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017.12.22 14:33
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2024 © Papilės kraštas