2024 gegužės 18 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Susitikimas su rajono savivaldybės meru

2017.12.14
 

     Gruodžio 12-osios popietę seniūnijoje gyventojus priėmė rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas. Susitikime dalyvavo vicemeras Apolinaras Nicius. Valdžios atstovai atsakinėjo į gyventojams rūpimus klausimus, gvildeno problemas.

      Gerokai po 16 val.  rajono vadovai susitiko su seniūnijos bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų vadovais ir seniūnaičiais.  Į susitikimą atvyko administracijos direktorė Aromeda Laucienė.

      Seniūnaičiai ir bendruomenių pirmininkai dėstė besikartojančias kaimų problemas - dėl prastos kelių būklės, saugaus eismo, dėl nuorodų su kaimų pavadinimais prie kelių, dėl gyvulininkystės kompleksų skleidžiamų kvapų.

      Seniūnas Antanas Vaičius trumpai pristatė nuveiktus praėjusių metų darbus, su seniūnaičiais aptarė ateinančių metų biudžeto priemones, planuojamų tvarkyti kelių ir gatvių eiliškumą.

      Rajono vadovai kalbėjo apie galimybes spręsti bendruomenių išsakytas problemas, papasakojo apie mūsų seniūnijoje ir rajone numatomus vykdyti projektus ir jų finansavimą.

 

 

                  Seniūnijos informacija

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017.12.15 12:57
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2024 © Papilės kraštas