2024 gegužės 20 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Šventinis koncertas „Auksinis raktelis į Naujuosius metus“

2015.12.29
 
Šventiškai papuošta Zitos Gudavičienės sodyba

Šventiškai papuošta Zitos Gudavičienės sodyba

       Tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų yra tradicija surengti šventinį teatralizuotą vietos mėgėjų meno kolektyvų koncertą. Šiemet kolektyvų pasirodymui scenoje dirigavo Buratinas ir jo bičiuliai. Renginio pradžioje su šventėmis susirinkusius sveikino seniūnas A. Vaičius. Jis taip pat paskatinamaisiais prizais pagerbė šventiškiausiai pasipuošusių sodybų šeimininkus: Zitą Gudavičienę iš Pelkelės k., Editą ir Žydrūną Krasauskus iš Nepriklausomybės g., Papilės mstl., Raimondą ir Rolandą Šukius iš Dumbrių k., Jadvygą Radvilienę iš Kairiškių k., ir Paulių Čiuladį iš Gumbakių k. Koncerto personažai Buratinas, Malvina, šunelis Artemonas, fėja atrakinę auksiniu rakteliu 2016 metų duris, priiminėjo svečius (meno kolektyvus).

         Pasveikinti Buratino teatro artistų atvyko jaunučių ir merginų šokių kolektyvai (vad. Rima Juškuvienė), mišrus vokalinis ansamblis (vad. Donvina Savickienė), stilizuotos muzikos kapela (vad. Laimutis Čeludis). Gražiais melodingais kūriniais džiugino į šventę pakviesti esami ir buvę jaunieji Papilės talentai: akordeonininkai Austėja ir Viktorija Naciūtės, jų draugas Tautvydas, vokalistai Renata Rimkutė bei Mindaugas Pundzius.

        Šventinio koncerto pabaigoje kultūros namų vadovė Virginija Kupstienė padėkojo visiems atlikėjams ir išdalijo žiūrovų dovanotus gardumynus.

       Už visų metų renginių scenografiją padėkos raštu pagerbta 2014 m. seniūnijos kilniausio poelgio nominantė Angelė Buinienė.

 

         Kultūros namų informacija

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015.12.29 15:40
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2024 © Papilės kraštas