2022 sausio 25 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos

Padėkota Kalėdinio papuošimo dalyviams

2022.01.13

Sausio 12 d. pavakarę seniūnė J. Šiurkuvienė sukvietė kalėdinio papuošimo (apšvietimo) konkurso dalyvius. Seniūnė nuoširdžiai padėkojo visiems, kurie papuošė savo sodybas, švieselėmis pagyvino Kalėdinio laukimo nuotaiką. Į svečius atvyko rajono savivaldybės mero pavaduotojas T. Martinaitis, ir taip pat išreiškė padėką Papilės seniūnijos gyventojams, kurie pirmieji buvo aplankyti apžiūros komisijos, pasidžiaugė mūsų apšviestomis sodybomis ir seniūnijos teritorijomis. Dovanų kuponai šiais metais įteikti: Daivos ir Vaido Bronušų šeimai, iš Vyšnių g.15, Daubiškių k., Angelei ir Antanui Jankauskams, iš Pergalės g. 33, Papilės mstl., Dovilei ir Žydrūnui Spaičiams, iš Nepriklausomybės g. 126, Vidos ir Alfonso Kidykų šeimai, iš Klevų g. 5, Eglesių k., o taip pat Pelkelės kaimo bendruomenei už papuoštą erdvę Pelkelės kaime ir „auksinę“ eglutę miestelio eglučių alėjoje.

Nuoširdžiai dėkojame visiems seniūnijos gyventojams, kurie stengėsi, kad Kalėdinis laikotarpis miestelyje ir gyvenvietėse būtų šviesus ir džiugus. Dėkojame bendruomenėms, kurios išradingai papuošė eglutes alėjoje prie kultūros namų. Kaip visada sumanūs kairiškiečiai, papuošę erdvę prie daugiafunkcio centro, V. Sirutavičiaus gatvės gyventojai kasmet apšviečiantys savo sodybas. Sunku išvardinti visus vardais, kuriems būtina padėkoti, o ir apdovanojimų vertų sodybų turėjome kur kas daugiau, nei dovanų.

 

                       Seniūnijos informacija

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022.01.13 10:19
 
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2022 © Papilės kraštas